NEMOKAMAS pristatymas nuo 400€ - Pristatymas per 5 darbo dienas - Keitimas per 14 dienų nuo pristatymo

Teisinga gaminių iš kašmyro priežiūra.

Kašmyro tinklaraštis Peter Greša

Kaip ir kiekviena vilna, taip ir kašmyro, reikalauja reguliarios priežiūros. Kašmyras yra labia prabangi, o nešiojant, labia maloni medžiaga, turinti nuostabias elestingumo ir atsparumo savybes. Bet kaip ir kiekviena natūrali medžiaga netinkamai naudojant gali būti pažeista, ar net visai sugadinta

Pagrindinės kašmyro rūbų priežiūros taisyklės.

-       Kašmyras savo nuostabias savybes išlaiko vėdinamas. Stenkitės nenešioti kašmyro megztinio kasdien, rūbus iš kašmyro stenkitės nešioti nors kas antrą dieną. Megztinis pailsės ir išsivėdins.

-       Kašmyro niekada neskalbkite aukštesnėje nei 20 laipsnių temperatūroje. Skalbiant tik žemesnės nei 20 laipsnių temperatūros vandenyje kašmyras išlaiko savo formą, nesusitraukia ir neišsipešioja. Jeigu gaite rūbą skalbkite rankomis. Niekada negręžkite rankomis, bet automatinėje skalbimo mašinoje, daugiausia 1000 apsukų per minute.

-       Ant megztinio atsirado gumuliukų? Po antro ar trečio skalbimo turėtų išnykti. Gumuliukų atsiradimas daugiausia pasitaiko ant naujų megztinių. Gumuliukų atsiradimas nėra rūbo trūkumas, tai kiekvienos natūtalios vilnos savybė. Gumuliukų nuėmimui galite naudoti minkštą šepetį. 

-       Išskalbtą ir išgręžtą megztinį niekada nedžiovinkite tiesioginiuose saulės spinduliuose ar automatinėse džiovintuvuose. Gali pasikeisti medžiagos struktūra, megztinis gali susitraukti, būti nebe toks minkštas ir švelnus. 

-       Kašmyro rūbų nereikia lyginti. Ir mes mūsų produktų lyginti nepatariame.

-       Ir pats svarbiausias patarimas pabaigoje: prižiūrėdami kašmyro rūbą, laikykitės nurodymų, kurie yra ant rūbo etiketės.