NEMOKAMAS pristatymas nuo 400€ - Pristatymas per 5 darbo dienas - Keitimas per 14 dienų nuo pristatymo

Kurią pašminą pirkti? Diamant ar Platine?

Kašmyro tinklaraštis Peter Greša

Pašminos šalikai yra pats elegantiškiausias gaminys gaminamas iš kašmyro. Jiems gaminti naudojamas minkštas kašmyro ožkų vilnos poplaukis, kuris vėliau apdirbamas rankomis. Rezultatas yra madingas aksesuaras, kuris savo minkštumu, spalvingumu, ir švelnumu, jau ne vieną šimtmetį žavi viso pasaulio moteris. Paskutiniais metais pašminos šalikai vėl atsidūrė savo populiarumo viršūnėje. Prie to prisidėjo tokios holivudo žvagždės kaip Nicole Kidman ar Angelina Jolie, kurios megsta puoštis pašminos šalikais. Dėl Holivudo įtakos pašminos šalikai labia populiarūs ne tik Jungtinėse Amerikos valstijose, bet ir Europoje. Lietuva nėra išimtis.

Kašmyro megztinį išsirinksite pagal sluoksnių, iš kurių yra išaustas, skaičių, bet renkantis pašminos šaliką, svarbiausia yra jo sudėtis. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite dvi pašminos šalikų linijas - Diamond ir Platinum. Abi šios linijos yra vienos iš geriausių, ką gali pasiūlyti rankomis austų šalikų rinka.

Diamant kolekcija

Diamant linijos pašminos šalikai, tai išskirtiniai mados aksesuarai, kuriuos galite naudoti bet kokioje situacijoje, kai norite pasijausti ypatinga. Sočios spalvos, nenusibostanti elegancija ir 100% kašmyro kombinacija, padaro iš šios linijos tikrą deimantą tarp kašmyro šalikų.

Platine kolekcija

Linija Platinum savyje sujungia grožį ir teigiamas savybes dviejų natūralių medžiagų - jie nuausti iš 70% kašmyro ir 30% šilko. Platinum kolekcijos šalikai yra ploni, lygūs ir labia malonūs nešiojimui. Jie audžiami įvairių spalvų arba raštų.