NEMOKAMAS pristatymas nuo 400€ - Pristatymas per 5 darbo dienas - Keitimas per 14 dienų nuo pristatymo

Kur gaminami drabužiai, kuriuos mes parduodame?

Kašmyro tinklaraštis Peter Greša

Kašmyras yra paklausus, brangus ir madingas produktas. Megztinius ir kitus rūbus iš kašmyro gamina (su didesniu ar mažesniu pasisekimu) daugelis pasaukio firmų. Pasauliniu mastu, daugiausia rūbų iš kašmyro gaminama Kinijoje. Europoje ši gamyba labiausiai paplitus Škotijoje ir Italijoje. Europietiška produkcija yra labia kokybiška, bet dažniausiai būna brangesnė, nei tokios pačios kokybės produktai atvežti iš Oriento šalių. Tam turi įtakos didesnės darbo jėgos, sandėliavimo ir energijos kainos.

Dauguma produktų, kuriuos siūlome savo internetinėje parduotuvėje, yra pagaminta, šalyje, kur kašmyras turi gilias tradicijas - Nepale, Himalajų papedėse. Būtent čia prasidėjo kašmyro ir jo audėjų kelias, kuris išgarsino kašmyrą, kaip vieną iš brangiausių ir gražiausių natūralių tekstilijų.

Gamykla, kurioje gaminami mūsų internetinėje parduotuvėje parduodami gaminiai, yra netoli Kathmando. Joje dirba tie geriausi audėjai, kurie į rankų darbo pašmino šalikus perduoda savo protėvių, kurie gamino rankomis šalikus jau prieš kelis šimtus metų, patirtį. Pas mus parduodami rūbai nebuvo pagaminti gamyklose, mechanizuotų staklių pagalba (kaip daugelis produktų iš Kinijos).