NEMOKAMAS pristatymas nuo 400€ - Pristatymas per 5 darbo dienas - Keitimas per 14 dienų nuo pristatymo

Geros kainos išlaikant aukščiausią kokybę.

Kašmyro tinklaraštis Peter Greša

Žinome, kad kaina dažnai būna lemiamas faktorius prieš apsisprendžiant pirkti daiktą ar ne. Nesistengiame būti pigiausiais, mūsų tikslas yra, kad patogų ir prabangų kašmyro rūbą galėtų sau leisti ir tas, kuris kitu atveju teiktų pirmenybę, tarkime, avies vilnai, arba sintetinėms medžiagoms.

Išlaikome žemas kainas? Parduodame be tarpininkų?

Stengiamės kuo daugiau eliminuoti išlaidas. Neturim nereikalingų tarpininkų, nebendradarbiaujame su didmenininkais ir distribucinėmis įmonėmis. Mūsų tikslas yra pateikti klientui kokybišką, rankų darbo prekę pagamintą iš kašmyro, trumpiausiu ir papraščiausiu keliu, padėdant mūsų atstovams kiekvienoje šalyje, kurioje norime prekiauti. Kašmyras.lt yra mūsų vienintelis atstovas Lietuvoje. Pasirinkę šia prekybos strategiją, galime pasiūlyti pirkėjui mažesnes nei konkurentų kainas, užtikrindami, kad mūsų gaminių kokybė pati aukščiausia.

Kur netaupome? Netaupome paslaugų teikimo ir klientų aptarnavimo srityje.

Dauguma prekeivių taupo klientų aptarnavimo atžvilgiu. Pas mus su šia problema nesusidursite. Jei Jums nepatinka spalva, dydis ar papraščiausiai kašmyro rūbas nepateisino Jūsų lūkesčių? Pakeisime prekę arba gražinsime pinigus be paaiškinimo ir bereikalingo vilkinimo.