NEMOKAMAS pristatymas nuo 400€ - Pristatymas per 5 darbo dienas - Keitimas per 14 dienų nuo pristatymo

Kas esame?

Kašmyras – tai meilė nuo pirmo prisilietimo. Prisilietus pajusite delikatų švelnumą, neprilygstamą minkštumą ir šilumą – labai greitai suprasite, kad rankose laikote kažką išskirtinio. Išskirtinai kokybiška medžiaga, kašmyras buvo laikomas nuo senų laikų, kai buvo vadinamas “fiber for kings”, išvertus “siūlas karaliams”. Šiandien jau neturite būti didikas, kad kašmyro švelnumą pajustumėte ant savo odos. Rūbai iš kašmyro nėra patys pigiausi, ypač jei yra rankų darbo ir iš kokybiškiausių siūlų, jų kasmet gaunama labai nedaug, tai ir nelemia aukštą kašmyro gaminių kainą. Tačiau kašmyro megztinis – ilgametė investicija. Teisingai jį prižiūrint ir po kelių metų jis atrodys kaip naujas, neišbluks, neišsitąsys. Tikėtina, kad jį gali paveldėti ir Jūsų vaikaičiai.

Kašmyrą žinome gerai

Esame maža, šeimos firma iš Slovakijos, kuri 2011 metais pradėjo importuoti kašmyro rūbus iš Nepalo. Gamintojas, su kuriuo bendradarbiaujame yra įsikūręs netoli sostinės Katmandu. 2011 metų pabaigoje įkūrėme internetines parduotuves Čekijoje ir Slovakijoje, šiandien siunčiame kašmyro gaminius į dešimtis įvairių šalių. Mūsų produktų kokybė ir išskirtinumas, tai priežastis, kodėl juos pirkėjai užsisako iš tolimiausių žemės kampelių – iš pietų Amerikos, Azijos, arabų šalių. Laikui bėgant mūsų pasiūloje atsirado gaminių ir iš kitų išskirtinių pluoštų. Mūsų produktų negalima įsigyti įprastoje parduotuvėje, mes esame tik internetinė parduotuvė. Prekes siunčiame iš sandėlio Slovakijoje, į Lietuvą prekės atkeliauja per pora darbo dienų.

Išskirtinė kokybė

Tarp mūsų ir kitų prekiautojų kašmyru, rasite keletą skirtumų. Pagrindinis skirtumas – prekių įvairovė. Savo kolekcijas dažnai papildome, mūsų pasiūloje rasite apie 200 rūšių vyriškų ir moteriškų megztinių. Beveik visus galima įsigyti nuo XS iki XXXXl dydžio, galite pasirinkti iš dešimčių įvairių spalvinių atspalvių. Rudenį visada pristatome naują kolekciją. Taip pat priimame individualius užsakymus – jei Jus tai sudomino, parašykite mums elektroninį laišką.

Dar vienas mūsų išskirtinis bruožas yra kokybė. Mūsų produktai yra iš rankų darbo siūlų, kurių vidutinis storis yra mažesnis nei 0,0155 mm. Dauguma prekeivių stengiasi mažinti kainas pasirinkdami gaminius iš Kinijos, pagamintus iš storesnių siūlų ir ne tokios geros kokybės. Rekomenduojame nesirinkti gero kainos pasiūlymo iš didelių prekybinių tinklų.

Saugus pirkimas

Mes užtikriname gerą mūsų produktų kokybę ir saugų pirkimą. Gražinti prekes mums galite nenurodydami priežasties ir mes Jums gražinsime pinigus arba prekę pakeisime. Mūsų pirkėjams suteikiame ir išskirtines paslaugas, jei netyčia sugadinsite savo pirkinį, mes jį pataisysime. Jei jums iškils kokių nors klausimų, nesidrovėkite ir parašykite mums.