NEMOKAMAS pristatymas nuo 400€ - Pristatymas per 5 darbo dienas - Keitimas per 14 dienų nuo pristatymo

Natural Bibi

100% Natural kašmyras | Sluoksnių kiekis: 8

Dydžių lentelė

Sandėlyje Spalvų pasirinkimas

534.90 €
natural stone Iki 5 dienų

Iki 5 dienų
534.90 €

Prekės informacija

“Natural cashmere” BILAL megztinio versija.

Šis megztinis iš išskirtinai natūralių ožkos spalvų.

Naudota ožkų vilna nebuvo dažyta nei prieš gamybą, nei jos metu nei po jos. Šis gaminys labai artimas vadinamam ekologiškam. Kol kas negalime taip jo vadinti, nes labai sunku atsekti klajoklių ožkų augintojus, jie persikėlė per didžiulę natūralią teritoriją, kurios dydis kaip Prancūzija, Vokietija ir Italija kartu sudėjus, todėl neįmanoma atsekti tikslios galvijų kilmės ir jų ekologiškumo. Siekiame, kad netrukus galėtume jums pasiūlyti oficialiai sertifikuotą ekologišką kolekciją.Sudėtis
100% Natural kašmyras

Sluoksnių kiekis
8

Kašmyro priežiūra
       
Kaip tinkamai prižiūrėti kašmyro drabužius?

Turite klausimų apie šį produktą?

Pristatymas ir grąžinimas

Prekę išsiųsime DPD/paštu (1 klasė) iš sandėlio Slovakijoje. Pristatymas paprastai trunka keletą darbo dienų. Atsiskaityti už prekę galite banko kortele, mokėdami PayPal arba tarptautiniu banko pavedimu į sąskaitą Slovakijoje.

Užsakymo pristatymas

Gavę Jūsų užsakymą, susisieksime su Jumis ir pranešime užsakymo pristatymo laiką - dažniausiai pristatome 7 darbo dienų bėgyje. Jeigu Jūsų užsakytos prekės nebus sandėlyje, turėsime ją užsakyti iš gamintojų, tuomet pristatymo laikas pailgės iki 4 - 5 savaičių. 

Prekę išsiųsime (esant 1 variantui) iš mūsų sandėlio Slovakijoje. Pristatymo kaina 5 EURUžsakant už daugiau kaip 400 EUR pristatymas nemokamas!

Atsiskaitymo būdas

Už prekę galite atsiskaityti mokėjimo kortele arba banko pavedimu. Norėdami mokėti kortele, po užsakymo pereikite prie mokėjimo vartų. Jei mokėsite banko pavedimu, naudokite žemiau esančius mokėjimo duomenis:

IBAN: SK7109000000000233073526

BIC: GIBASKBX

Banka: Slovenská sporiteľňa a.s., Nitra

Prie mokėjimo paskirties įveskite užsakymo numerį.

Užsakymams virš 400€
Nemokamas pristatymas

Pristatymo kainos – apmokėjimas kortele
5 EUR

Pristatymo būdai

Turite klausimų apie šį produktą?

Dydžių lentelė

Nugaros ilgisRankovių ilgisKrūtinės plotis
XS 67 cm 59 cm 49 cm
S 68 cm 60 cm 51 cm
M 69 cm 61 cm 51.5 cm
L 70 cm 61 cm 56 cm
XL 72 cm 62 cm 59 cm
2XL 74 cm 63 cm 62 cm
3XL 75 cm 64 cm 65 cm
4XL 76 cm 66 cm 66 cm

Dydžių žymėjimas
EU


Apie mus ir mūsų vertybes

Kašmyras, tai meilė nuo pirmo prisilietimo. Greitai pajusite jo subtilų minkštumą, švelnumą ir šilumą, labai greit suprasite, kad rankose laikote kažką išskirtinio.

Mes - maža šeimos įmonė, kuri 2011 m. pradėjo importuoti kašmyro drabužius iš Nepalo. Mūsų produktų kokybė ir išskirtinumas, tai priežastis, kodėl juos pirkėjai užsisako iš tolimiausių žemės kampelių. Mūsų produktai yra iš rankų darbo siūlų, kurių vidutinis storis mažesnis nei 0,0155 mm.

Rūbai iš kašmyro nėra patys pigiausi, ypač jei yra rankų darbo ir iš kokybiškiausių siūlų. Tačiau kašmyro megztinis – ilgametė investicija. Teisingai jį prižiūrint ir po kelių metų jis atrodys kaip naujas, neišbluks, neišsitąsys. Tikėtina, kad jį gali paveldėti ir Jūsų vaikaičiai.